Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil10:20
Zimna10:21
Lessowa10:22
Kaczeńce10:23
Sucharskiego10:25
Lenartowicza10:26
Przeróbka10:27
Głęboka
 
10:30
0 min.
 
Brama Żuławska10:322 min.
 
Akademia Muzyczna10:333 min.
 
Chmielna10:344 min.
 
Żabi Kruk10:355 min.
 
Okopowa10:377 min.
 
Brama Wyżynna10:399 min.
 
Dworzec Główny10:4111 min.
 
Brama Oliwska10:4313 min.
 
Chodowieckiego10:4414 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:4515 min.
 
Traugutta10:4717 min.
 
Opera Bałtycka10:4919 min.
 
Wyspiańskiego10:5222 min.
 
Reja10:5323 min.
 
Mickiewicza10:5525 min.
 
Kościuszki10:5727 min.
 
Kolonia Uroda10:5828 min.
 
Grudziądzka10:5929 min.
 
al. Hallera11:0131 min.
 
Uczniowska11:0232 min.
 
Gdańska11:0333 min.
 
Sternicza11:0434 min.
 
Brzeźno11:0636 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy