Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil08:07
Zimna08:08
Lessowa08:09
Kaczeńce08:10
Sucharskiego08:12
Lenartowicza08:13
Przeróbka08:14
Głęboka
 
08:17
0 min.
 
Brama Żuławska08:192 min.
 
Akademia Muzyczna08:203 min.
 
Chmielna08:214 min.
 
Żabi Kruk08:225 min.
 
Okopowa08:247 min.
 
Brama Wyżynna08:269 min.
 
Dworzec Główny08:2811 min.
 
Brama Oliwska08:3013 min.
 
Chodowieckiego08:3114 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:3215 min.
 
Traugutta08:3417 min.
 
Opera Bałtycka08:3619 min.
 
Wyspiańskiego08:3922 min.
 
Reja08:4023 min.
 
Mickiewicza08:4225 min.
 
Kościuszki08:4427 min.
 
Kolonia Uroda08:4528 min.
 
Grudziądzka08:4629 min.
 
al. Hallera08:4831 min.
 
Uczniowska08:4932 min.
 
Gdańska08:5033 min.
 
Sternicza08:5134 min.
 
Brzeźno08:5336 min.
 
Krasickiego08:5437 min.
 
Latarnia Morska08:5639 min.
 
Kasztanowa08:5740 min.
 
Na Zaspę08:5841 min.
 
Plac Wolności09:0043 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)09:0144 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy