Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil07:57
Zimna07:58
Lessowa07:59
Kaczeńce08:00
Sucharskiego08:02
Lenartowicza08:03
Przeróbka08:04
Głęboka
 
08:07
0 min.
 
Brama Żuławska08:092 min.
 
Akademia Muzyczna08:103 min.
 
Chmielna08:114 min.
 
Żabi Kruk08:125 min.
 
Okopowa08:147 min.
 
Brama Wyżynna08:169 min.
 
Dworzec Główny08:1811 min.
 
Brama Oliwska08:2013 min.
 
Chodowieckiego08:2114 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:2215 min.
 
Traugutta08:2417 min.
 
Opera Bałtycka08:2619 min.
 
Wyspiańskiego08:2922 min.
 
Reja08:3023 min.
 
Mickiewicza08:3225 min.
 
Kościuszki08:3427 min.
 
Kolonia Uroda08:3528 min.
 
Grudziądzka08:3629 min.
 
al. Hallera08:3831 min.
 
Uczniowska08:3932 min.
 
Gdańska08:4033 min.
 
Sternicza08:4134 min.
 
Brzeźno08:4336 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy