Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil07:17
Zimna07:18
Lessowa07:19
Kaczeńce07:20
Sucharskiego07:22
Lenartowicza07:23
Przeróbka07:24
Głęboka
 
07:27
0 min.
 
Brama Żuławska07:292 min.
 
Akademia Muzyczna07:303 min.
 
Chmielna07:314 min.
 
Żabi Kruk07:325 min.
 
Okopowa07:347 min.
 
Brama Wyżynna07:369 min.
 
Dworzec Główny07:3811 min.
 
Brama Oliwska07:4013 min.
 
Chodowieckiego07:4114 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:4215 min.
 
Traugutta07:4417 min.
 
Opera Bałtycka07:4619 min.
 
Wyspiańskiego07:4922 min.
 
Reja07:5023 min.
 
Mickiewicza07:5225 min.
 
Kościuszki07:5427 min.
 
Kolonia Uroda07:5528 min.
 
Grudziądzka07:5629 min.
 
al. Hallera07:5831 min.
 
Uczniowska07:5932 min.
 
Gdańska08:0033 min.
 
Sternicza08:0134 min.
 
Brzeźno08:0336 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy