Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil08:15
Zimna08:16
Lessowa08:17
Kaczeńce08:18
Sucharskiego08:20
Lenartowicza08:21
Przeróbka08:22
Głęboka
 
08:25
0 min.
 
Brama Żuławska08:272 min.
 
Akademia Muzyczna08:283 min.
 
Chmielna08:294 min.
 
Żabi Kruk08:305 min.
 
Okopowa08:327 min.
 
Brama Wyżynna08:349 min.
 
Dworzec Główny08:3611 min.
 
Brama Oliwska08:3813 min.
 
Chodowieckiego08:3914 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:4015 min.
 
Traugutta08:4116 min.
 
Opera Bałtycka08:4318 min.
 
Wyspiańskiego08:4520 min.
 
Reja08:4621 min.
 
Mickiewicza08:4823 min.
 
Kościuszki08:5025 min.
 
Kolonia Uroda08:5126 min.
 
Grudziądzka08:5227 min.
 
al. Hallera08:5429 min.
 
Uczniowska08:5530 min.
 
Gdańska08:5631 min.
 
Sternicza08:5732 min.
 
Brzeźno08:5833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy