Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil19:23
Zimna19:24
Lessowa19:25
Kaczeńce19:26
Sucharskiego19:28
Lenartowicza19:29
Przeróbka19:30
Głęboka
 
19:33
0 min.
 
Brama Żuławska19:352 min.
 
Akademia Muzyczna19:363 min.
 
Chmielna19:374 min.
 
Żabi Kruk19:385 min.
 
Okopowa19:407 min.
 
Brama Wyżynna19:429 min.
 
Dworzec Główny19:4411 min.
 
Brama Oliwska19:4613 min.
 
Chodowieckiego19:4714 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:4815 min.
 
Traugutta19:4916 min.
 
Opera Bałtycka19:5118 min.
 
Wyspiańskiego19:5421 min.
 
Reja19:5522 min.
 
Mickiewicza19:5724 min.
 
Kościuszki19:5926 min.
 
Kolonia Uroda20:0027 min.
 
Grudziądzka20:0128 min.
 
al. Hallera20:0330 min.
 
Uczniowska20:0431 min.
 
Gdańska20:0532 min.
 
Sternicza20:0633 min.
 
Brzeźno20:0835 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy