Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Stogi Pasanil18:43
Zimna18:44
Lessowa18:45
Kaczeńce18:46
Sucharskiego18:48
Lenartowicza18:49
Przeróbka18:50
Głęboka
 
18:53
0 min.
 
Brama Żuławska18:552 min.
 
Akademia Muzyczna18:563 min.
 
Chmielna18:574 min.
 
Żabi Kruk18:585 min.
 
Okopowa19:007 min.
 
Brama Wyżynna19:029 min.
 
Dworzec Główny19:0411 min.
 
Brama Oliwska19:0613 min.
 
Chodowieckiego19:0714 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:0815 min.
 
Traugutta19:0916 min.
 
Opera Bałtycka19:1118 min.
 
Wyspiańskiego19:1421 min.
 
Reja19:1522 min.
 
Mickiewicza19:1724 min.
 
Kościuszki19:1926 min.
 
Kolonia Uroda19:2027 min.
 
Grudziądzka19:2128 min.
 
al. Hallera19:2330 min.
 
Uczniowska19:2431 min.
 
Gdańska19:2532 min.
 
Sternicza19:2633 min.
 
Brzeźno19:2835 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy