Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Zajezdnia06:15
Zamenhofa06:16
Wojska Polskiego06:18
Galeria Bałtycka06:20
Klonowa06:22
Jaśkowa Dolina06:23
Miszewskiego06:25
Politechnika06:26
Opera Bałtycka06:28
Traugutta06:29
Uniwersytet Medyczny06:30
Chodowieckiego06:31
Brama Oliwska06:32
Dworzec Główny06:34
Brama Wyżynna
 
06:37
0 min.
 
Śródmieście SKM06:392 min.
 
Pohulanka06:414 min.
 
Odrzańska06:425 min.
 
Chałubińskiego06:447 min.
 
Sikorskiego06:469 min.
 
Cieszyńskiego06:4811 min.
 
Cebertowicza06:4912 min.
 
Wilanowska06:5114 min.
 
Przemyska06:5316 min.
 
Płocka06:5417 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:5619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy