Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Zajezdnia11:15
Zamenhofa11:16
Wojska Polskiego11:18
Galeria Bałtycka11:20
Klonowa11:22
Jaśkowa Dolina11:23
Miszewskiego11:25
Politechnika11:26
Opera Bałtycka11:28
Traugutta11:29
Uniwersytet Medyczny11:30
Chodowieckiego11:31
Brama Oliwska11:32
Dworzec Główny11:34
Brama Wyżynna
 
11:37
0 min.
 
Śródmieście SKM11:392 min.
 
Pohulanka11:414 min.
 
Odrzańska11:425 min.
 
Chałubińskiego11:447 min.
 
Sikorskiego11:469 min.
 
Cieszyńskiego11:4811 min.
 
Cebertowicza11:4912 min.
 
Wilanowska11:5114 min.
 
Przemyska11:5316 min.
 
Płocka11:5417 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:5619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy