Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Zajezdnia04:59
Zamenhofa05:00
Wojska Polskiego05:02
Galeria Bałtycka05:04
Klonowa05:06
Jaśkowa Dolina05:07
Miszewskiego05:09
Politechnika05:10
Opera Bałtycka05:12
Traugutta05:13
Uniwersytet Medyczny05:14
Chodowieckiego05:15
Brama Oliwska05:16
Dworzec Główny05:18
Brama Wyżynna
 
05:21
0 min.
 
Śródmieście SKM05:232 min.
 
Pohulanka05:254 min.
 
Odrzańska05:265 min.
 
Chałubińskiego05:287 min.
 
Sikorskiego05:309 min.
 
Cieszyńskiego05:3211 min.
 
Cebertowicza05:3312 min.
 
Wilanowska05:3514 min.
 
Przemyska05:3716 min.
 
Płocka05:3817 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:4019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy