Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Zajezdnia04:33
Zamenhofa04:34
Wojska Polskiego04:36
Galeria Bałtycka04:38
Klonowa04:40
Jaśkowa Dolina04:41
Miszewskiego04:43
Politechnika04:44
Opera Bałtycka04:46
Traugutta04:47
Uniwersytet Medyczny04:48
Chodowieckiego04:49
Brama Oliwska04:50
Dworzec Główny04:52
Brama Wyżynna
 
04:55
0 min.
 
Śródmieście SKM04:572 min.
 
Pohulanka04:594 min.
 
Odrzańska05:005 min.
 
Chałubińskiego05:027 min.
 
Sikorskiego05:049 min.
 
Cieszyńskiego05:0611 min.
 
Cebertowicza05:0712 min.
 
Wilanowska05:0914 min.
 
Przemyska05:1116 min.
 
Płocka05:1217 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:1419 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy