Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa04:56
Opacka04:58
Subisława05:00
Pomorska - Osiedle05:01
Pomorska05:03
Piastowska05:04
Czerwony Dwór05:06
Bora Komorowskiego05:07
Kołobrzeska05:09
Zaspa05:11
Startowa05:12
Jana Pawła II05:13
Żwirki i Wigury05:14
Bajana05:15
Legionów05:17
Plac Komorowskiego05:19
Mickiewicza05:21
Reja05:22
Wyspiańskiego05:24
Opera Bałtycka05:27
Traugutta05:28
Uniwersytet Medyczny
 
05:29
0 min.
 
Chodowieckiego05:301 min.
 
Brama Oliwska05:312 min.
 
Dworzec Główny05:334 min.
 
Brama Wyżynna05:367 min.
 
Śródmieście SKM05:389 min.
 
Pohulanka05:4011 min.
 
Odrzańska05:4112 min.
 
Chałubińskiego05:4314 min.
 
Sikorskiego05:4516 min.
 
Cieszyńskiego05:4718 min.
 
Cebertowicza05:4819 min.
 
Wilanowska05:5021 min.
 
Przemyska05:5223 min.
 
Płocka05:5324 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:5526 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy