Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa18:54
Opacka18:56
Subisława18:58
Pomorska - Osiedle18:59
Pomorska19:01
Piastowska19:02
Czerwony Dwór19:04
Bora Komorowskiego19:05
Kołobrzeska19:07
Zaspa19:09
Startowa19:10
Jana Pawła II19:11
Żwirki i Wigury19:12
Bajana19:13
Legionów19:15
Plac Komorowskiego19:17
Mickiewicza19:19
Reja19:20
Wyspiańskiego19:22
Opera Bałtycka19:25
Traugutta19:26
Uniwersytet Medyczny
 
19:27
0 min.
 
Chodowieckiego19:281 min.
 
Brama Oliwska19:292 min.
 
Dworzec Główny19:314 min.
 
Brama Wyżynna19:347 min.
 
Śródmieście SKM19:369 min.
 
Pohulanka19:3811 min.
 
Odrzańska19:3912 min.
 
Chałubińskiego19:4114 min.
 
Sikorskiego19:4316 min.
 
Cieszyńskiego19:4518 min.
 
Cebertowicza19:4619 min.
 
Wilanowska19:4821 min.
 
Przemyska19:5023 min.
 
Płocka19:5124 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:5326 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy