Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa18:02
Opacka18:04
Subisława18:06
Pomorska - Osiedle18:07
Pomorska18:09
Piastowska18:10
Czerwony Dwór18:12
Bora Komorowskiego18:13
Kołobrzeska18:15
Zaspa18:17
Startowa18:18
Jana Pawła II18:19
Żwirki i Wigury18:20
Bajana18:21
Legionów18:23
Plac Komorowskiego18:25
Mickiewicza18:27
Reja18:28
Wyspiańskiego18:30
Opera Bałtycka18:33
Traugutta18:34
Uniwersytet Medyczny
 
18:35
0 min.
 
Chodowieckiego18:361 min.
 
Brama Oliwska18:372 min.
 
Dworzec Główny18:394 min.
 
Brama Wyżynna18:427 min.
 
Śródmieście SKM18:449 min.
 
Pohulanka18:4611 min.
 
Odrzańska18:4712 min.
 
Chałubińskiego18:4914 min.
 
Sikorskiego18:5116 min.
 
Cieszyńskiego18:5318 min.
 
Cebertowicza18:5419 min.
 
Wilanowska18:5621 min.
 
Przemyska18:5823 min.
 
Płocka18:5924 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:0126 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy