Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa14:56
Opacka14:58
Subisława15:00
Pomorska - Osiedle15:01
Pomorska15:03
Piastowska15:04
Czerwony Dwór15:06
Bora Komorowskiego15:07
Kołobrzeska15:09
Zaspa15:11
Startowa15:12
Jana Pawła II15:13
Żwirki i Wigury15:14
Bajana15:15
Legionów15:17
Plac Komorowskiego15:19
Mickiewicza15:21
Reja15:22
Wyspiańskiego15:24
Opera Bałtycka15:27
Traugutta15:28
Uniwersytet Medyczny
 
15:29
0 min.
 
Chodowieckiego15:301 min.
 
Brama Oliwska15:312 min.
 
Dworzec Główny15:334 min.
 
Brama Wyżynna15:367 min.
 
Śródmieście SKM15:389 min.
 
Pohulanka15:4011 min.
 
Odrzańska15:4112 min.
 
Chałubińskiego15:4314 min.
 
Sikorskiego15:4516 min.
 
Cieszyńskiego15:4718 min.
 
Cebertowicza15:4819 min.
 
Wilanowska15:5021 min.
 
Przemyska15:5223 min.
 
Płocka15:5324 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:5526 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy