Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa11:16
Opacka11:18
Subisława11:20
Pomorska - Osiedle11:21
Pomorska11:23
Piastowska11:24
Czerwony Dwór11:26
Bora Komorowskiego11:27
Kołobrzeska11:29
Zaspa11:31
Startowa11:32
Jana Pawła II11:33
Żwirki i Wigury11:34
Bajana11:35
Legionów11:37
Plac Komorowskiego11:39
Mickiewicza11:41
Reja11:42
Wyspiańskiego11:44
Opera Bałtycka11:47
Traugutta11:48
Uniwersytet Medyczny
 
11:49
0 min.
 
Chodowieckiego11:501 min.
 
Brama Oliwska11:512 min.
 
Dworzec Główny11:534 min.
 
Brama Wyżynna11:567 min.
 
Śródmieście SKM11:589 min.
 
Pohulanka12:0011 min.
 
Odrzańska12:0112 min.
 
Chałubińskiego12:0314 min.
 
Sikorskiego12:0516 min.
 
Cieszyńskiego12:0718 min.
 
Cebertowicza12:0819 min.
 
Wilanowska12:1021 min.
 
Przemyska12:1223 min.
 
Płocka12:1324 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:1526 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy