Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo08:57
Helska08:59
Osiedle Wejhera09:01
Pomorska09:02
Piastowska09:03
Czerwony Dwór09:05
Bora Komorowskiego09:06
Kołobrzeska09:08
Zaspa09:10
Startowa09:11
Jana Pawła II09:12
Żwirki i Wigury09:13
Bajana09:14
Legionów09:16
Plac Komorowskiego09:18
Mickiewicza09:20
Reja09:21
Wyspiańskiego09:23
Opera Bałtycka09:26
Traugutta09:27
Uniwersytet Medyczny
 
09:28
0 min.
 
Chodowieckiego09:291 min.
 
Brama Oliwska09:302 min.
 
Dworzec Główny09:324 min.
 
Brama Wyżynna09:357 min.
 
Śródmieście SKM09:379 min.
 
Pohulanka09:3911 min.
 
Odrzańska09:4012 min.
 
Chałubińskiego09:4214 min.
 
Sikorskiego09:4416 min.
 
Cieszyńskiego09:4618 min.
 
Cebertowicza09:4719 min.
 
Wilanowska09:4921 min.
 
Przemyska09:5123 min.
 
Płocka09:5224 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:5426 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy