Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa18:56
Opacka18:58
Subisława19:00
Pomorska - Osiedle19:01
Pomorska19:03
Piastowska19:04
Czerwony Dwór19:06
Bora Komorowskiego19:07
Kołobrzeska19:09
Zaspa19:11
Startowa19:12
Jana Pawła II19:13
Żwirki i Wigury19:14
Bajana19:15
Legionów19:17
Plac Komorowskiego19:19
Mickiewicza19:21
Reja19:22
Wyspiańskiego19:24
Opera Bałtycka19:27
Traugutta19:28
Uniwersytet Medyczny
 
19:29
0 min.
 
Chodowieckiego19:301 min.
 
Brama Oliwska19:312 min.
 
Dworzec Główny19:334 min.
 
Brama Wyżynna19:367 min.
 
Śródmieście SKM19:389 min.
 
Pohulanka19:4011 min.
 
Odrzańska19:4112 min.
 
Chałubińskiego19:4314 min.
 
Sikorskiego19:4516 min.
 
Cieszyńskiego19:4718 min.
 
Cebertowicza19:4819 min.
 
Wilanowska19:5021 min.
 
Przemyska19:5223 min.
 
Płocka19:5324 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:5526 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy