Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa08:15
Opacka08:17
Subisława08:19
Pomorska - Osiedle08:20
Pomorska08:22
Piastowska08:23
Czerwony Dwór08:25
Bora Komorowskiego08:26
Kołobrzeska08:28
Zaspa08:30
Startowa08:31
Jana Pawła II08:32
Żwirki i Wigury08:33
Bajana08:34
Legionów08:36
Plac Komorowskiego08:38
Mickiewicza08:40
Reja08:41
Wyspiańskiego08:43
Opera Bałtycka08:46
Traugutta08:47
Uniwersytet Medyczny
 
08:48
0 min.
 
Chodowieckiego08:491 min.
 
Brama Oliwska08:502 min.
 
Dworzec Główny08:524 min.
 
Brama Wyżynna08:557 min.
 
Śródmieście SKM08:579 min.
 
Pohulanka08:5911 min.
 
Odrzańska09:0012 min.
 
Chałubińskiego09:0214 min.
 
Sikorskiego09:0416 min.
 
Cieszyńskiego09:0618 min.
 
Cebertowicza09:0719 min.
 
Wilanowska09:0921 min.
 
Przemyska09:1123 min.
 
Płocka09:1224 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:1426 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy