Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa07:56
Opacka07:58
Subisława08:00
Pomorska - Osiedle08:01
Pomorska08:03
Piastowska08:04
Czerwony Dwór08:06
Bora Komorowskiego08:07
Kołobrzeska08:09
Zaspa08:11
Startowa08:12
Jana Pawła II08:13
Żwirki i Wigury08:14
Bajana08:15
Legionów08:17
Plac Komorowskiego08:19
Mickiewicza08:21
Reja08:22
Wyspiańskiego
 
08:24
0 min.
 
Opera Bałtycka08:273 min.
 
Traugutta08:284 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:295 min.
 
Chodowieckiego08:306 min.
 
Brama Oliwska08:317 min.
 
Dworzec Główny08:339 min.
 
Brama Wyżynna08:3612 min.
 
Śródmieście SKM08:3814 min.
 
Pohulanka08:4016 min.
 
Odrzańska08:4117 min.
 
Chałubińskiego08:4319 min.
 
Sikorskiego08:4521 min.
 
Cieszyńskiego08:4723 min.
 
Cebertowicza08:4824 min.
 
Wilanowska08:5026 min.
 
Przemyska08:5228 min.
 
Płocka08:5329 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:5531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy