Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa06:56
Opacka06:58
Subisława07:00
Pomorska - Osiedle07:01
Pomorska07:03
Piastowska07:04
Czerwony Dwór07:06
Bora Komorowskiego07:07
Kołobrzeska07:09
Zaspa07:11
Startowa07:12
Jana Pawła II07:13
Żwirki i Wigury07:14
Bajana07:15
Legionów07:17
Plac Komorowskiego07:19
Mickiewicza07:21
Reja07:22
Wyspiańskiego
 
07:24
0 min.
 
Opera Bałtycka07:273 min.
 
Traugutta07:284 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:295 min.
 
Chodowieckiego07:306 min.
 
Brama Oliwska07:317 min.
 
Dworzec Główny07:339 min.
 
Brama Wyżynna07:3612 min.
 
Śródmieście SKM07:3814 min.
 
Pohulanka07:4016 min.
 
Odrzańska07:4117 min.
 
Chałubińskiego07:4319 min.
 
Sikorskiego07:4521 min.
 
Cieszyńskiego07:4723 min.
 
Cebertowicza07:4824 min.
 
Wilanowska07:5026 min.
 
Przemyska07:5228 min.
 
Płocka07:5329 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:5531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy