Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa20:47
Opacka20:49
Subisława20:51
Pomorska - Osiedle20:52
Pomorska20:54
Piastowska20:55
Czerwony Dwór20:57
Bora Komorowskiego20:58
Kołobrzeska21:00
Zaspa21:02
Startowa21:03
Jana Pawła II21:04
Żwirki i Wigury21:05
Bajana21:06
Legionów21:08
Plac Komorowskiego21:10
Mickiewicza21:12
Reja21:13
Wyspiańskiego
 
21:15
0 min.
 
Opera Bałtycka21:183 min.
 
Traugutta21:194 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:205 min.
 
Chodowieckiego21:216 min.
 
Brama Oliwska21:227 min.
 
Dworzec Główny21:249 min.
 
Brama Wyżynna21:2712 min.
 
Śródmieście SKM21:2914 min.
 
Pohulanka21:3116 min.
 
Odrzańska21:3217 min.
 
Chałubińskiego21:3419 min.
 
Sikorskiego21:3621 min.
 
Cieszyńskiego21:3823 min.
 
Cebertowicza21:3924 min.
 
Wilanowska21:4126 min.
 
Przemyska21:4328 min.
 
Płocka21:4429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:4631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy