Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa20:17
Opacka20:19
Subisława20:21
Pomorska - Osiedle20:22
Pomorska20:24
Piastowska20:25
Czerwony Dwór20:27
Bora Komorowskiego20:28
Kołobrzeska20:30
Zaspa20:32
Startowa20:33
Jana Pawła II20:34
Żwirki i Wigury20:35
Bajana20:36
Legionów20:38
Plac Komorowskiego20:40
Mickiewicza20:42
Reja20:43
Wyspiańskiego
 
20:45
0 min.
 
Opera Bałtycka20:483 min.
 
Traugutta20:494 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:505 min.
 
Chodowieckiego20:516 min.
 
Brama Oliwska20:527 min.
 
Dworzec Główny20:549 min.
 
Brama Wyżynna20:5712 min.
 
Śródmieście SKM20:5914 min.
 
Pohulanka21:0116 min.
 
Odrzańska21:0217 min.
 
Chałubińskiego21:0419 min.
 
Sikorskiego21:0621 min.
 
Cieszyńskiego21:0823 min.
 
Cebertowicza21:0924 min.
 
Wilanowska21:1126 min.
 
Przemyska21:1328 min.
 
Płocka21:1429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:1631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy