Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa19:02
Opacka19:04
Subisława19:06
Pomorska - Osiedle19:07
Pomorska19:09
Piastowska19:10
Czerwony Dwór19:12
Bora Komorowskiego19:13
Kołobrzeska19:15
Zaspa19:17
Startowa19:18
Jana Pawła II19:19
Żwirki i Wigury19:20
Bajana19:21
Legionów19:23
Plac Komorowskiego19:25
Mickiewicza19:27
Reja19:28
Wyspiańskiego
 
19:30
0 min.
 
Opera Bałtycka19:333 min.
 
Traugutta19:344 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:355 min.
 
Chodowieckiego19:366 min.
 
Brama Oliwska19:377 min.
 
Dworzec Główny19:399 min.
 
Brama Wyżynna19:4212 min.
 
Śródmieście SKM19:4414 min.
 
Pohulanka19:4616 min.
 
Odrzańska19:4717 min.
 
Chałubińskiego19:4919 min.
 
Sikorskiego19:5121 min.
 
Cieszyńskiego19:5323 min.
 
Cebertowicza19:5424 min.
 
Wilanowska19:5626 min.
 
Przemyska19:5828 min.
 
Płocka19:5929 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:0131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy