Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa17:42
Opacka17:44
Subisława17:46
Pomorska - Osiedle17:47
Pomorska17:49
Piastowska17:50
Czerwony Dwór17:52
Bora Komorowskiego17:53
Kołobrzeska17:55
Zaspa17:57
Startowa17:58
Jana Pawła II17:59
Żwirki i Wigury18:00
Bajana18:01
Legionów18:03
Plac Komorowskiego18:05
Mickiewicza18:07
Reja18:08
Wyspiańskiego
 
18:10
0 min.
 
Opera Bałtycka18:133 min.
 
Traugutta18:144 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:155 min.
 
Chodowieckiego18:166 min.
 
Brama Oliwska18:177 min.
 
Dworzec Główny18:199 min.
 
Brama Wyżynna18:2212 min.
 
Śródmieście SKM18:2414 min.
 
Pohulanka18:2616 min.
 
Odrzańska18:2717 min.
 
Chałubińskiego18:2919 min.
 
Sikorskiego18:3121 min.
 
Cieszyńskiego18:3323 min.
 
Cebertowicza18:3424 min.
 
Wilanowska18:3626 min.
 
Przemyska18:3828 min.
 
Płocka18:3929 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:4131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy