Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo17:24
Helska17:26
Osiedle Wejhera17:28
Pomorska17:29
Piastowska17:30
Czerwony Dwór17:32
Bora Komorowskiego17:33
Kołobrzeska17:35
Zaspa17:37
Startowa17:38
Jana Pawła II17:39
Żwirki i Wigury17:40
Bajana17:41
Legionów17:43
Plac Komorowskiego17:45
Mickiewicza17:47
Reja17:48
Wyspiańskiego
 
17:50
0 min.
 
Opera Bałtycka17:533 min.
 
Traugutta17:544 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:555 min.
 
Chodowieckiego17:566 min.
 
Brama Oliwska17:577 min.
 
Dworzec Główny17:599 min.
 
Brama Wyżynna18:0212 min.
 
Śródmieście SKM18:0414 min.
 
Pohulanka18:0616 min.
 
Odrzańska18:0717 min.
 
Chałubińskiego18:0919 min.
 
Sikorskiego18:1121 min.
 
Cieszyńskiego18:1323 min.
 
Cebertowicza18:1424 min.
 
Wilanowska18:1626 min.
 
Przemyska18:1828 min.
 
Płocka18:1929 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:2131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy