Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa16:48
Opacka16:50
Subisława16:52
Pomorska - Osiedle16:53
Pomorska16:55
Piastowska16:56
Czerwony Dwór16:58
Bora Komorowskiego16:59
Kołobrzeska17:01
Zaspa17:03
Startowa17:04
Jana Pawła II17:05
Żwirki i Wigury17:06
Bajana17:07
Legionów17:09
Plac Komorowskiego17:11
Mickiewicza17:13
Reja17:14
Wyspiańskiego
 
17:16
0 min.
 
Opera Bałtycka17:193 min.
 
Traugutta17:204 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:215 min.
 
Chodowieckiego17:226 min.
 
Brama Oliwska17:237 min.
 
Dworzec Główny17:259 min.
 
Brama Wyżynna17:2812 min.
 
Śródmieście SKM17:3014 min.
 
Pohulanka17:3216 min.
 
Odrzańska17:3317 min.
 
Chałubińskiego17:3519 min.
 
Sikorskiego17:3721 min.
 
Cieszyńskiego17:3923 min.
 
Cebertowicza17:4024 min.
 
Wilanowska17:4226 min.
 
Przemyska17:4428 min.
 
Płocka17:4529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:4731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy