Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa16:08
Opacka16:10
Subisława16:12
Pomorska - Osiedle16:13
Pomorska16:15
Piastowska16:16
Czerwony Dwór16:18
Bora Komorowskiego16:19
Kołobrzeska16:21
Zaspa16:23
Startowa16:24
Jana Pawła II16:25
Żwirki i Wigury16:26
Bajana16:27
Legionów16:29
Plac Komorowskiego16:31
Mickiewicza16:33
Reja16:34
Wyspiańskiego
 
16:36
0 min.
 
Opera Bałtycka16:393 min.
 
Traugutta16:404 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:415 min.
 
Chodowieckiego16:426 min.
 
Brama Oliwska16:437 min.
 
Dworzec Główny16:459 min.
 
Brama Wyżynna16:4812 min.
 
Śródmieście SKM16:5014 min.
 
Pohulanka16:5216 min.
 
Odrzańska16:5317 min.
 
Chałubińskiego16:5519 min.
 
Sikorskiego16:5721 min.
 
Cieszyńskiego16:5923 min.
 
Cebertowicza17:0024 min.
 
Wilanowska17:0226 min.
 
Przemyska17:0428 min.
 
Płocka17:0529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:0731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy