Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa14:28
Opacka14:30
Subisława14:32
Pomorska - Osiedle14:33
Pomorska14:35
Piastowska14:36
Czerwony Dwór14:38
Bora Komorowskiego14:39
Kołobrzeska14:41
Zaspa14:43
Startowa14:44
Jana Pawła II14:45
Żwirki i Wigury14:46
Bajana14:47
Legionów14:49
Plac Komorowskiego14:51
Mickiewicza14:53
Reja14:54
Wyspiańskiego
 
14:56
0 min.
 
Opera Bałtycka14:593 min.
 
Traugutta15:004 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:015 min.
 
Chodowieckiego15:026 min.
 
Brama Oliwska15:037 min.
 
Dworzec Główny15:059 min.
 
Brama Wyżynna15:0812 min.
 
Śródmieście SKM15:1014 min.
 
Pohulanka15:1216 min.
 
Odrzańska15:1317 min.
 
Chałubińskiego15:1519 min.
 
Sikorskiego15:1721 min.
 
Cieszyńskiego15:1923 min.
 
Cebertowicza15:2024 min.
 
Wilanowska15:2226 min.
 
Przemyska15:2428 min.
 
Płocka15:2529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:2731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy