Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa14:08
Opacka14:10
Subisława14:12
Pomorska - Osiedle14:13
Pomorska14:15
Piastowska14:16
Czerwony Dwór14:18
Bora Komorowskiego14:19
Kołobrzeska14:21
Zaspa14:23
Startowa14:24
Jana Pawła II14:25
Żwirki i Wigury14:26
Bajana14:27
Legionów14:29
Plac Komorowskiego14:31
Mickiewicza14:33
Reja14:34
Wyspiańskiego
 
14:36
0 min.
 
Opera Bałtycka14:393 min.
 
Traugutta14:404 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:415 min.
 
Chodowieckiego14:426 min.
 
Brama Oliwska14:437 min.
 
Dworzec Główny14:459 min.
 
Brama Wyżynna14:4812 min.
 
Śródmieście SKM14:5014 min.
 
Pohulanka14:5216 min.
 
Odrzańska14:5317 min.
 
Chałubińskiego14:5519 min.
 
Sikorskiego14:5721 min.
 
Cieszyńskiego14:5923 min.
 
Cebertowicza15:0024 min.
 
Wilanowska15:0226 min.
 
Przemyska15:0428 min.
 
Płocka15:0529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:0731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy