Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa12:55
Opacka12:57
Subisława12:59
Pomorska - Osiedle13:00
Pomorska13:02
Piastowska13:03
Czerwony Dwór13:05
Bora Komorowskiego13:06
Kołobrzeska13:08
Zaspa13:10
Startowa13:11
Jana Pawła II13:12
Żwirki i Wigury13:13
Bajana13:14
Legionów13:16
Plac Komorowskiego13:18
Mickiewicza13:20
Reja13:21
Wyspiańskiego
 
13:23
0 min.
 
Opera Bałtycka13:263 min.
 
Traugutta13:274 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:285 min.
 
Chodowieckiego13:296 min.
 
Brama Oliwska13:307 min.
 
Dworzec Główny13:329 min.
 
Brama Wyżynna13:3512 min.
 
Śródmieście SKM13:3714 min.
 
Pohulanka13:3916 min.
 
Odrzańska13:4017 min.
 
Chałubińskiego13:4219 min.
 
Sikorskiego13:4421 min.
 
Cieszyńskiego13:4623 min.
 
Cebertowicza13:4724 min.
 
Wilanowska13:4926 min.
 
Przemyska13:5128 min.
 
Płocka13:5229 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:5431 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy