Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa12:35
Opacka12:37
Subisława12:39
Pomorska - Osiedle12:40
Pomorska12:42
Piastowska12:43
Czerwony Dwór12:45
Bora Komorowskiego12:46
Kołobrzeska12:48
Zaspa12:50
Startowa12:51
Jana Pawła II12:52
Żwirki i Wigury12:53
Bajana12:54
Legionów12:56
Plac Komorowskiego12:58
Mickiewicza13:00
Reja13:01
Wyspiańskiego
 
13:03
0 min.
 
Opera Bałtycka13:063 min.
 
Traugutta13:074 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:085 min.
 
Chodowieckiego13:096 min.
 
Brama Oliwska13:107 min.
 
Dworzec Główny13:129 min.
 
Brama Wyżynna13:1512 min.
 
Śródmieście SKM13:1714 min.
 
Pohulanka13:1916 min.
 
Odrzańska13:2017 min.
 
Chałubińskiego13:2219 min.
 
Sikorskiego13:2421 min.
 
Cieszyńskiego13:2623 min.
 
Cebertowicza13:2724 min.
 
Wilanowska13:2926 min.
 
Przemyska13:3128 min.
 
Płocka13:3229 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:3431 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy