Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa10:35
Opacka10:37
Subisława10:39
Pomorska - Osiedle10:40
Pomorska10:42
Piastowska10:43
Czerwony Dwór10:45
Bora Komorowskiego10:46
Kołobrzeska10:48
Zaspa10:50
Startowa10:51
Jana Pawła II10:52
Żwirki i Wigury10:53
Bajana10:54
Legionów10:56
Plac Komorowskiego10:58
Mickiewicza11:00
Reja11:01
Wyspiańskiego
 
11:03
0 min.
 
Opera Bałtycka11:063 min.
 
Traugutta11:074 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:085 min.
 
Chodowieckiego11:096 min.
 
Brama Oliwska11:107 min.
 
Dworzec Główny11:129 min.
 
Brama Wyżynna11:1512 min.
 
Śródmieście SKM11:1714 min.
 
Pohulanka11:1916 min.
 
Odrzańska11:2017 min.
 
Chałubińskiego11:2219 min.
 
Sikorskiego11:2421 min.
 
Cieszyńskiego11:2623 min.
 
Cebertowicza11:2724 min.
 
Wilanowska11:2926 min.
 
Przemyska11:3128 min.
 
Płocka11:3229 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:3431 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy