Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa22:17
Opacka22:19
Subisława22:21
Pomorska - Osiedle22:22
Pomorska22:24
Piastowska22:25
Czerwony Dwór22:27
Bora Komorowskiego22:28
Kołobrzeska22:30
Zaspa22:32
Startowa22:33
Jana Pawła II22:34
Żwirki i Wigury22:35
Bajana22:36
Legionów22:38
Plac Komorowskiego22:40
Mickiewicza22:42
Reja22:43
Wyspiańskiego
 
22:45
0 min.
 
Opera Bałtycka22:483 min.
 
Traugutta22:494 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:505 min.
 
Chodowieckiego22:516 min.
 
Brama Oliwska22:527 min.
 
Dworzec Główny22:549 min.
 
Brama Wyżynna22:5712 min.
 
Śródmieście SKM22:5914 min.
 
Pohulanka23:0116 min.
 
Odrzańska23:0217 min.
 
Chałubińskiego23:0419 min.
 
Sikorskiego23:0621 min.
 
Cieszyńskiego23:0823 min.
 
Cebertowicza23:0924 min.
 
Wilanowska23:1126 min.
 
Przemyska23:1328 min.
 
Płocka23:1429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska23:1631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy