Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa18:36
Opacka18:38
Subisława18:40
Pomorska - Osiedle18:41
Pomorska18:43
Piastowska18:44
Czerwony Dwór18:46
Bora Komorowskiego18:47
Kołobrzeska18:49
Zaspa18:51
Startowa18:52
Jana Pawła II18:53
Żwirki i Wigury18:54
Bajana18:55
Legionów18:57
Plac Komorowskiego18:59
Mickiewicza19:01
Reja19:02
Wyspiańskiego
 
19:04
0 min.
 
Opera Bałtycka19:073 min.
 
Traugutta19:084 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:095 min.
 
Chodowieckiego19:106 min.
 
Brama Oliwska19:117 min.
 
Dworzec Główny19:139 min.
 
Brama Wyżynna19:1612 min.
 
Śródmieście SKM19:1814 min.
 
Pohulanka19:2016 min.
 
Odrzańska19:2117 min.
 
Chałubińskiego19:2319 min.
 
Sikorskiego19:2521 min.
 
Cieszyńskiego19:2723 min.
 
Cebertowicza19:2824 min.
 
Wilanowska19:3026 min.
 
Przemyska19:3228 min.
 
Płocka19:3329 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:3531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy