Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa16:16
Opacka16:18
Subisława16:20
Pomorska - Osiedle16:21
Pomorska16:23
Piastowska16:24
Czerwony Dwór16:26
Bora Komorowskiego16:27
Kołobrzeska16:29
Zaspa16:31
Startowa16:32
Jana Pawła II16:33
Żwirki i Wigury16:34
Bajana16:35
Legionów16:37
Plac Komorowskiego16:39
Mickiewicza16:41
Reja16:42
Wyspiańskiego
 
16:44
0 min.
 
Opera Bałtycka16:473 min.
 
Traugutta16:484 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:495 min.
 
Chodowieckiego16:506 min.
 
Brama Oliwska16:517 min.
 
Dworzec Główny16:539 min.
 
Brama Wyżynna16:5612 min.
 
Śródmieście SKM16:5814 min.
 
Pohulanka17:0016 min.
 
Odrzańska17:0117 min.
 
Chałubińskiego17:0319 min.
 
Sikorskiego17:0521 min.
 
Cieszyńskiego17:0723 min.
 
Cebertowicza17:0824 min.
 
Wilanowska17:1026 min.
 
Przemyska17:1228 min.
 
Płocka17:1329 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:1531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy