Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa15:36
Opacka15:38
Subisława15:40
Pomorska - Osiedle15:41
Pomorska15:43
Piastowska15:44
Czerwony Dwór15:46
Bora Komorowskiego15:47
Kołobrzeska15:49
Zaspa15:51
Startowa15:52
Jana Pawła II15:53
Żwirki i Wigury15:54
Bajana15:55
Legionów15:57
Plac Komorowskiego15:59
Mickiewicza16:01
Reja16:02
Wyspiańskiego
 
16:04
0 min.
 
Opera Bałtycka16:073 min.
 
Traugutta16:084 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:095 min.
 
Chodowieckiego16:106 min.
 
Brama Oliwska16:117 min.
 
Dworzec Główny16:139 min.
 
Brama Wyżynna16:1612 min.
 
Śródmieście SKM16:1814 min.
 
Pohulanka16:2016 min.
 
Odrzańska16:2117 min.
 
Chałubińskiego16:2319 min.
 
Sikorskiego16:2521 min.
 
Cieszyńskiego16:2723 min.
 
Cebertowicza16:2824 min.
 
Wilanowska16:3026 min.
 
Przemyska16:3228 min.
 
Płocka16:3329 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:3531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy