Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa15:16
Opacka15:18
Subisława15:20
Pomorska - Osiedle15:21
Pomorska15:23
Piastowska15:24
Czerwony Dwór15:26
Bora Komorowskiego15:27
Kołobrzeska15:29
Zaspa15:31
Startowa15:32
Jana Pawła II15:33
Żwirki i Wigury15:34
Bajana15:35
Legionów15:37
Plac Komorowskiego15:39
Mickiewicza15:41
Reja15:42
Wyspiańskiego
 
15:44
0 min.
 
Opera Bałtycka15:473 min.
 
Traugutta15:484 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:495 min.
 
Chodowieckiego15:506 min.
 
Brama Oliwska15:517 min.
 
Dworzec Główny15:539 min.
 
Brama Wyżynna15:5612 min.
 
Śródmieście SKM15:5814 min.
 
Pohulanka16:0016 min.
 
Odrzańska16:0117 min.
 
Chałubińskiego16:0319 min.
 
Sikorskiego16:0521 min.
 
Cieszyńskiego16:0723 min.
 
Cebertowicza16:0824 min.
 
Wilanowska16:1026 min.
 
Przemyska16:1228 min.
 
Płocka16:1329 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:1531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy