Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Oliwa13:36
Opacka13:38
Subisława13:40
Pomorska - Osiedle13:41
Pomorska13:43
Piastowska13:44
Czerwony Dwór13:46
Bora Komorowskiego13:47
Kołobrzeska13:49
Zaspa13:51
Startowa13:52
Jana Pawła II13:53
Żwirki i Wigury13:54
Bajana13:55
Legionów13:57
Plac Komorowskiego13:59
Mickiewicza14:01
Reja14:02
Wyspiańskiego
 
14:04
0 min.
 
Opera Bałtycka14:073 min.
 
Traugutta14:084 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:095 min.
 
Chodowieckiego14:106 min.
 
Brama Oliwska14:117 min.
 
Dworzec Główny14:139 min.
 
Brama Wyżynna14:1612 min.
 
Śródmieście SKM14:1814 min.
 
Pohulanka14:2016 min.
 
Odrzańska14:2117 min.
 
Chałubińskiego14:2319 min.
 
Sikorskiego14:2521 min.
 
Cieszyńskiego14:2723 min.
 
Cebertowicza14:2824 min.
 
Wilanowska14:3026 min.
 
Przemyska14:3228 min.
 
Płocka14:3329 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:3531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy