Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa11:16
Opacka11:18
Subisława11:20
Pomorska - Osiedle11:21
Pomorska11:23
Piastowska11:24
Czerwony Dwór11:26
Bora Komorowskiego11:27
Kołobrzeska11:29
Zaspa11:31
Startowa11:32
Jana Pawła II11:33
Żwirki i Wigury11:34
Bajana11:35
Legionów11:37
Plac Komorowskiego11:39
Mickiewicza11:41
Reja11:42
Wyspiańskiego
 
11:44
0 min.
 
Opera Bałtycka11:473 min.
 
Traugutta11:484 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:495 min.
 
Chodowieckiego11:506 min.
 
Brama Oliwska11:517 min.
 
Dworzec Główny11:539 min.
 
Brama Wyżynna11:5612 min.
 
Śródmieście SKM11:5814 min.
 
Pohulanka12:0016 min.
 
Odrzańska12:0117 min.
 
Chałubińskiego12:0319 min.
 
Sikorskiego12:0521 min.
 
Cieszyńskiego12:0723 min.
 
Cebertowicza12:0824 min.
 
Wilanowska12:1026 min.
 
Przemyska12:1228 min.
 
Płocka12:1329 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:1531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy