Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa10:47
Opacka10:49
Subisława10:51
Pomorska - Osiedle10:52
Pomorska10:54
Piastowska10:55
Czerwony Dwór10:57
Bora Komorowskiego10:58
Kołobrzeska11:00
Zaspa11:02
Startowa11:03
Jana Pawła II11:04
Żwirki i Wigury11:05
Bajana11:06
Legionów11:08
Plac Komorowskiego11:10
Mickiewicza11:12
Reja11:13
Wyspiańskiego
 
11:15
0 min.
 
Opera Bałtycka11:183 min.
 
Traugutta11:194 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:205 min.
 
Chodowieckiego11:216 min.
 
Brama Oliwska11:227 min.
 
Dworzec Główny11:249 min.
 
Brama Wyżynna11:2712 min.
 
Śródmieście SKM11:2914 min.
 
Pohulanka11:3116 min.
 
Odrzańska11:3217 min.
 
Chałubińskiego11:3419 min.
 
Sikorskiego11:3621 min.
 
Cieszyńskiego11:3823 min.
 
Cebertowicza11:3924 min.
 
Wilanowska11:4126 min.
 
Przemyska11:4328 min.
 
Płocka11:4429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:4631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy