Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa09:47
Opacka09:49
Subisława09:51
Pomorska - Osiedle09:52
Pomorska09:54
Piastowska09:55
Czerwony Dwór09:57
Bora Komorowskiego09:58
Kołobrzeska10:00
Zaspa10:02
Startowa10:03
Jana Pawła II10:04
Żwirki i Wigury10:05
Bajana10:06
Legionów10:08
Plac Komorowskiego10:10
Mickiewicza10:12
Reja10:13
Wyspiańskiego
 
10:15
0 min.
 
Opera Bałtycka10:183 min.
 
Traugutta10:194 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:205 min.
 
Chodowieckiego10:216 min.
 
Brama Oliwska10:227 min.
 
Dworzec Główny10:249 min.
 
Brama Wyżynna10:2712 min.
 
Śródmieście SKM10:2914 min.
 
Pohulanka10:3116 min.
 
Odrzańska10:3217 min.
 
Chałubińskiego10:3419 min.
 
Sikorskiego10:3621 min.
 
Cieszyńskiego10:3823 min.
 
Cebertowicza10:3924 min.
 
Wilanowska10:4126 min.
 
Przemyska10:4328 min.
 
Płocka10:4429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:4631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy