Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Oliwa08:17
Opacka08:19
Subisława08:21
Pomorska - Osiedle08:22
Pomorska08:24
Piastowska08:25
Czerwony Dwór08:27
Bora Komorowskiego08:28
Kołobrzeska08:30
Zaspa08:32
Startowa08:33
Jana Pawła II08:34
Żwirki i Wigury08:35
Bajana08:36
Legionów08:38
Plac Komorowskiego08:40
Mickiewicza08:42
Reja08:43
Wyspiańskiego
 
08:45
0 min.
 
Opera Bałtycka08:483 min.
 
Traugutta08:494 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:505 min.
 
Chodowieckiego08:516 min.
 
Brama Oliwska08:527 min.
 
Dworzec Główny08:549 min.
 
Brama Wyżynna08:5712 min.
 
Śródmieście SKM08:5914 min.
 
Pohulanka09:0116 min.
 
Odrzańska09:0217 min.
 
Chałubińskiego09:0419 min.
 
Sikorskiego09:0621 min.
 
Cieszyńskiego09:0823 min.
 
Cebertowicza09:0924 min.
 
Wilanowska09:1126 min.
 
Przemyska09:1328 min.
 
Płocka09:1429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:1631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy