Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa06:17
Opacka06:19
Subisława06:21
Pomorska - Osiedle06:22
Pomorska06:24
Piastowska06:25
Czerwony Dwór06:27
Bora Komorowskiego06:28
Kołobrzeska06:30
Zaspa06:32
Startowa06:33
Jana Pawła II06:34
Żwirki i Wigury06:35
Bajana06:36
Legionów06:38
Plac Komorowskiego06:40
Mickiewicza06:42
Reja06:43
Wyspiańskiego
 
06:45
0 min.
 
Opera Bałtycka06:483 min.
 
Traugutta06:494 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:505 min.
 
Chodowieckiego06:516 min.
 
Brama Oliwska06:527 min.
 
Dworzec Główny06:549 min.
 
Brama Wyżynna06:5712 min.
 
Śródmieście SKM06:5914 min.
 
Pohulanka07:0116 min.
 
Odrzańska07:0217 min.
 
Chałubińskiego07:0419 min.
 
Sikorskiego07:0621 min.
 
Cieszyńskiego07:0823 min.
 
Cebertowicza07:0924 min.
 
Wilanowska07:1126 min.
 
Przemyska07:1328 min.
 
Płocka07:1429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:1631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy