Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa05:47
Opacka05:49
Subisława05:51
Pomorska - Osiedle05:52
Pomorska05:54
Piastowska05:55
Czerwony Dwór05:57
Bora Komorowskiego05:58
Kołobrzeska06:00
Zaspa06:02
Startowa06:03
Jana Pawła II06:04
Żwirki i Wigury06:05
Bajana06:06
Legionów06:08
Plac Komorowskiego06:10
Mickiewicza06:12
Reja06:13
Wyspiańskiego
 
06:15
0 min.
 
Opera Bałtycka06:183 min.
 
Traugutta06:194 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:205 min.
 
Chodowieckiego06:216 min.
 
Brama Oliwska06:227 min.
 
Dworzec Główny06:249 min.
 
Brama Wyżynna06:2712 min.
 
Śródmieście SKM06:2914 min.
 
Pohulanka06:3116 min.
 
Odrzańska06:3217 min.
 
Chałubińskiego06:3419 min.
 
Sikorskiego06:3621 min.
 
Cieszyńskiego06:3823 min.
 
Cebertowicza06:3924 min.
 
Wilanowska06:4126 min.
 
Przemyska06:4328 min.
 
Płocka06:4429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:4631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy