Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo08:37
Helska08:39
Osiedle Wejhera08:41
Pomorska08:42
Piastowska08:43
Czerwony Dwór08:45
Bora Komorowskiego08:46
Kołobrzeska08:48
Zaspa08:50
Startowa08:51
Jana Pawła II08:52
Żwirki i Wigury08:53
Bajana08:54
Legionów08:56
Plac Komorowskiego08:58
Mickiewicza09:00
Reja09:01
Wyspiańskiego
 
09:03
0 min.
 
Opera Bałtycka09:063 min.
 
Traugutta09:074 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:085 min.
 
Chodowieckiego09:096 min.
 
Brama Oliwska09:107 min.
 
Dworzec Główny09:129 min.
 
Brama Wyżynna09:1512 min.
 
Śródmieście SKM09:1714 min.
 
Pohulanka09:1916 min.
 
Odrzańska09:2017 min.
 
Chałubińskiego09:2219 min.
 
Sikorskiego09:2421 min.
 
Cieszyńskiego09:2623 min.
 
Cebertowicza09:2724 min.
 
Wilanowska09:2926 min.
 
Przemyska09:3128 min.
 
Płocka09:3229 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:3431 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy