Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa21:17
Opacka21:19
Subisława21:21
Pomorska - Osiedle21:22
Pomorska21:24
Piastowska21:25
Czerwony Dwór21:27
Bora Komorowskiego21:28
Kołobrzeska21:30
Zaspa21:32
Startowa21:33
Jana Pawła II21:34
Żwirki i Wigury21:35
Bajana21:36
Legionów21:38
Plac Komorowskiego21:40
Mickiewicza21:42
Reja21:43
Wyspiańskiego
 
21:45
0 min.
 
Opera Bałtycka21:483 min.
 
Traugutta21:494 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:505 min.
 
Chodowieckiego21:516 min.
 
Brama Oliwska21:527 min.
 
Dworzec Główny21:549 min.
 
Brama Wyżynna21:5712 min.
 
Śródmieście SKM21:5914 min.
 
Pohulanka22:0116 min.
 
Odrzańska22:0217 min.
 
Chałubińskiego22:0419 min.
 
Sikorskiego22:0621 min.
 
Cieszyńskiego22:0823 min.
 
Cebertowicza22:0924 min.
 
Wilanowska22:1126 min.
 
Przemyska22:1328 min.
 
Płocka22:1429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska22:1631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy