Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa19:56
Opacka19:58
Subisława20:00
Pomorska - Osiedle20:01
Pomorska20:03
Piastowska20:04
Czerwony Dwór20:06
Bora Komorowskiego20:07
Kołobrzeska20:09
Zaspa20:11
Startowa20:12
Jana Pawła II20:13
Żwirki i Wigury20:14
Bajana20:15
Legionów20:17
Plac Komorowskiego20:19
Mickiewicza20:21
Reja20:22
Wyspiańskiego
 
20:24
0 min.
 
Opera Bałtycka20:273 min.
 
Traugutta20:284 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:295 min.
 
Chodowieckiego20:306 min.
 
Brama Oliwska20:317 min.
 
Dworzec Główny20:339 min.
 
Brama Wyżynna20:3612 min.
 
Śródmieście SKM20:3814 min.
 
Pohulanka20:4016 min.
 
Odrzańska20:4117 min.
 
Chałubińskiego20:4319 min.
 
Sikorskiego20:4521 min.
 
Cieszyńskiego20:4723 min.
 
Cebertowicza20:4824 min.
 
Wilanowska20:5026 min.
 
Przemyska20:5228 min.
 
Płocka20:5329 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:5531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy