Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa19:36
Opacka19:38
Subisława19:40
Pomorska - Osiedle19:41
Pomorska19:43
Piastowska19:44
Czerwony Dwór19:46
Bora Komorowskiego19:47
Kołobrzeska19:49
Zaspa19:51
Startowa19:52
Jana Pawła II19:53
Żwirki i Wigury19:54
Bajana19:55
Legionów19:57
Plac Komorowskiego19:59
Mickiewicza20:01
Reja20:02
Wyspiańskiego
 
20:04
0 min.
 
Opera Bałtycka20:073 min.
 
Traugutta20:084 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:095 min.
 
Chodowieckiego20:106 min.
 
Brama Oliwska20:117 min.
 
Dworzec Główny20:139 min.
 
Brama Wyżynna20:1612 min.
 
Śródmieście SKM20:1814 min.
 
Pohulanka20:2016 min.
 
Odrzańska20:2117 min.
 
Chałubińskiego20:2319 min.
 
Sikorskiego20:2521 min.
 
Cieszyńskiego20:2723 min.
 
Cebertowicza20:2824 min.
 
Wilanowska20:3026 min.
 
Przemyska20:3228 min.
 
Płocka20:3329 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:3531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy