Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa16:56
Opacka16:58
Subisława17:00
Pomorska - Osiedle17:01
Pomorska17:03
Piastowska17:04
Czerwony Dwór17:06
Bora Komorowskiego17:07
Kołobrzeska17:09
Zaspa17:11
Startowa17:12
Jana Pawła II17:13
Żwirki i Wigury17:14
Bajana17:15
Legionów17:17
Plac Komorowskiego17:19
Mickiewicza17:21
Reja17:22
Wyspiańskiego
 
17:24
0 min.
 
Opera Bałtycka17:273 min.
 
Traugutta17:284 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:295 min.
 
Chodowieckiego17:306 min.
 
Brama Oliwska17:317 min.
 
Dworzec Główny17:339 min.
 
Brama Wyżynna17:3612 min.
 
Śródmieście SKM17:3814 min.
 
Pohulanka17:4016 min.
 
Odrzańska17:4117 min.
 
Chałubińskiego17:4319 min.
 
Sikorskiego17:4521 min.
 
Cieszyńskiego17:4723 min.
 
Cebertowicza17:4824 min.
 
Wilanowska17:5026 min.
 
Przemyska17:5228 min.
 
Płocka17:5329 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:5531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy